Oyun Salonları

16 işletme · ortalama 4,5 puan · 13'i şu an açık

16 yer bulundu · 13'i şu an açık
Kaydet
Haritada göster 15 yer
VR House Taksim — Oyun Salonları, Beyoğlu · fotoğraf 1

VR House Taksim Açık · 00:00'a kadar

4,9 · Google Kuloğlu, İstiklal Cd. Örs İş Merkezi No: 151 D:Kat: 4, 34433…

VR House Taksim — 34433 Beyoğlu'da mekan KeyfiVR House Taksim, 34433 Beyoğlu çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzeni ve güler…

Thescape Ankara Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu (Bahçelievler) — Oyun Salonları, Çankaya · fotoğraf 1

Thescape Ankara Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu (Bahçelievler) Açık · 01:30'a kadar

4,9 · Google Bahçelievler, Azerbaycan Cd. No:119, 06490 Çankaya/Ankara

Thescape Ankara Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu (Bahçelievler) — 06490 Çankaya'da mekan KeyfiThescape Ankara Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu (Bahçelievler), 06490…

İZMİR VR ELEVEN — Oyun Salonları, Konak · fotoğraf 1

İZMİR VR ELEVEN Açık · 01:00'e kadar

4,9 · Google Alsancak, Cumhuriyet Blv No:302, 35220 Konak/İzmir

İZMİR VR ELEVEN — 35220 Konak'ta mekan KeyfiİZMİR VR ELEVEN, 35220 Konak çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzeni ve güler yüz…

Leo Luna Park l Ankara Çayyolu Oyun Parkı — Oyun Salonları, Çankaya · fotoğraf 1

Leo Luna Park l Ankara Çayyolu Oyun Parkı Açık · 22:00'ye kadar

4,8 · Google Çayyolu, 2683. Cadde No:3/5 6-7, 06810 Çankaya/Ankara

Leo Luna Park l Ankara Çayyolu Oyun Parkı — 2683. Cadde No:3'da kafe KeyfiLeo Luna Park l Ankara Çayyolu Oyun Parkı, 2683. Cadde No:3 çevresinde kafe arayanları…

Barly’s Friends Kids Club | Çocuk Oyun Alanı & Kafe — Oyun Salonları, Bornova · fotoğraf 1

Barly’s Friends Kids Club | Çocuk Oyun Alanı & Kafe Açık · 21:00'e kadar

4,6 · Google Kazımdirik Mahallesi 364/1 Sokak, File Market Arkası, Kazımd…

Barly’s Friends Kids Club | Çocuk Oyun Alanı & Kafe — Kılıçoğlu Preimum No:4'da kafe KeyfiBarly’s Friends Kids Club | Çocuk Oyun Alanı & Kafe, Kılıçoğlu…

VERSUS GAME CENTER & E-SPOR MERKEZİ — Oyun Salonları, Çankaya · fotoğraf 1

VERSUS GAME CENTER & E-SPOR MERKEZİ Kapalı · yarın 00:00'da açılır

4,6 · Google Kızılay, Necatibey Cd. No: 34, 06430 Çankaya/Ankara

VERSUS GAME CENTER & E-SPOR MERKEZİ — 06430 Çankaya'da mağaza KeyfiVERSUS GAME CENTER & E-SPOR MERKEZİ, 06430 Çankaya çevresinde mağaza arayanların uğra…

Vefland Oyun Parti Ve Aktivite Merkezi — Oyun Salonları, Balçova · fotoğraf 1

Vefland Oyun Parti Ve Aktivite Merkezi Açık · 22:00'ye kadar

4,6 · Google Onur, Manolya Sk., 35330 Balçova/İzmir

Vefland Oyun Parti Ve Aktivite Merkezi — 35330 Balçova'da mekan KeyfiVefland Oyun Parti Ve Aktivite Merkezi, 35330 Balçova çevresinde mekan arayanların uğrak no…

Meram Game Center & İnternet Cafe & PlayStation — Oyun Salonları, Çankaya · fotoğraf 1

Meram Game Center & İnternet Cafe & PlayStation Kapalı · yarın 00:00'da açılır

4,5 · Google Cumhuriyet, Mithatpaşa Cd. No:30/A, 06430 Çankaya/Ankara

Meram Game Center & İnternet Cafe & PlayStation — Mithatpaşa Cd. No:30'da mağaza KeyfiMeram Game Center & İnternet Cafe & PlayStation, Mithatpaş…

KidZania — Oyun Salonları, Üsküdar · fotoğraf 1

KidZania Kapalı · yarın 10:00'da açılır

4,4 · Google Acıbadem, Çeçen Sok. No:8/A, 34660 Üsküdar/İstanbul

KidZania — Çeçen Sok. No:8'da mekan KeyfiKidZania, Çeçen Sok. No:8 çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzeni ve güler yüzlü hiz…

Fantasyland Oyun Merkezi — Oyun Salonları, Çankaya · fotoğraf 1

Fantasyland Oyun Merkezi Açık · 21:00'e kadar

4,4 · Google Cumhuriyet, Selanik Cd No:18, 06420 Çankaya/Ankara

Fantasyland Oyun Merkezi — 06420 Çankaya'da mekan KeyfiFantasyland Oyun Merkezi, 06420 Çankaya çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah otur…

Hupalupa — Oyun Salonları, Ataşehir · fotoğraf 1

Hupalupa Açık · 22:00'ye kadar

4,3 · Google Atatürk, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir/İstanbul

Hupalupa — 34758 Ataşehir'de mekan KeyfiHupalupa, 34758 Ataşehir çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzeni ve güler yüzlü hizme…

Dramatic Play City Gaziemir — Oyun Salonları, Gaziemir · fotoğraf 1

Dramatic Play City Gaziemir Açık · 21:00'e kadar

4,3 · Google Atıfbey, Akçay Cd. No:278/5-B, 35410 Gaziemir/İzmir

Dramatic Play City Gaziemir — Akçay Cd. No:278'da mekan KeyfiDramatic Play City Gaziemir, Akçay Cd. No:278 çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri…

VIALAND Tema Park — Oyun Salonları, Eyüpsultan · fotoğraf 1

VIALAND Tema Park Açık · 21:00'e kadar

4,2 · Google VİALAND, Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk., 34065 Eyüpsultan/İ…

VIALAND Tema Park — 34065 Eyüpsultan'da mekan KeyfiVIALAND Tema Park, 34065 Eyüpsultan çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzen…

BaBaLu Aktif Eğlence Parkı — Oyun Salonları, Başakşehir · fotoğraf 1

BaBaLu Aktif Eğlence Parkı Açık · 22:00'ye kadar

4,2 · Google Başakşehir Mh. Süleyman Çelebi Cad., Arterium 2. Bölüm No:13…

BaBaLu Aktif Eğlence Parkı — Arterium 2. Bölüm No:13'da mekan KeyfiBaBaLu Aktif Eğlence Parkı, Arterium 2. Bölüm No:13 çevresinde mekan arayanların uğrak noktal…

Moipark — Oyun Salonları, Başakşehir · fotoğraf 1

Moipark Açık · 22:00'ye kadar

4,0 · Google Mahmutbey, Süleyman Demirel Blv, 34490 Başakşehir/İstanbul

Moipark — 34490 Başakşehir'de mekan KeyfiMoipark, 34490 Başakşehir çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzeni ve güler yüzlü hiz…

Sık sorulan sorular

Yerler.tr'de kaç oyun salonları işletmesi var?

Yerler.tr'de listelenen oyun salonları işletmesi sayısı 16.

Oyun salonları işletmelerinin ortalama puanı kaç?

Puanı bulunan 16 işletmenin ortalaması 5 üzerinden 4,5.

Yerler.tr'de en yüksek puanlı oyun salonları işletmesi hangileri?

En yüksek puanlı işletmeler: Thescape Ankara Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu (Bahçelievler) (4,9), İZMİR VR ELEVEN (4,9), VR House Taksim (4,9). Sıralama en az 5 değerlendirme almış işletmeler arasından yapılmıştır.

Yerler.tr'de şu anda açık olan yer var mı?

Evet, 13 işletme şu anda açık. Açık/kapalı bilgisi Türkiye saatine göre hesaplanır ve gün içinde değişir.

Sayılar 1 Ağustos 2026 tarihli yerler.tr verisinden üretilmiştir.