Halkla İlişkiler Ajansı

16 işletme · ortalama 4,9 puan · 1'i şu an açık

16 yer bulundu · 1'i şu an açık
Kaydet
Haritada göster 15 yer
Optimal Ajans | Ankara Reklam Ajansı | Sosyal Medya Yönetimi — Halkla İlişkiler Ajansı, Çankaya · fotoğraf 1

Optimal Ajans | Ankara Reklam Ajansı | Sosyal Medya Yönetimi Açık · 00:00'a kadar

5,0 · Google Çankaya, Göreme Sk. No:8/5, 06690 Çankaya/Ankara

Optimal Ajans | Ankara Reklam Ajansı | Sosyal Medya Yönetimi — Göreme Sk. No:8'da mekan KeyfiOptimal Ajans | Ankara Reklam Ajansı | Sosyal Medya Yönetimi, Görem…

Brandworks İletişim PR Ajansı — Halkla İlişkiler Ajansı, Beyoğlu · fotoğraf 1

Brandworks İletişim PR Ajansı Kapalı · pazartesi günü 09:00'da açılır

5,0 · Google Evliya Çelebi, Meşrutiyet Cd. No:100/1, 34200 Beyoğlu/İstanb…

Brandworks İletişim PR Ajansı — Meşrutiyet Cd. No:100'da mekan KeyfiBrandworks İletişim PR Ajansı, Meşrutiyet Cd. No:100 çevresinde mekan arayanların uğrak nokt…

AKare İletişim Yönetimi - PR | Dijital | Prodüksiyon | Event | Marketing | Kreatif — Halkla İlişkiler Ajansı, Beylikdüzü · fotoğraf 1

AKare İletişim Yönetimi - PR | Dijital | Prodüksiyon | Event | Marketing | Kreatif Kapalı · pazartesi günü 09:00'da açılır

5,0 · Google Bar­ba­ros Hay­ret­tin Paşa Mahal­lesi, Şehit­ler Cad­desi,…

AKare İletişim Yönetimi - PR | Dijital | Prodüksiyon | Event | Marketing | Kreatif — 34520 Beylikdüzü'de mekan KeyfiAKare İletişim Yönetimi - PR | Dijital | Pro…

TIME Public Relations (TimePR) - Creative Communications Consultancy - PR — Halkla İlişkiler Ajansı, Ataşehir · fotoğraf 1

TIME Public Relations (TimePR) - Creative Communications Consultancy - PR Kapalı · salı günü 08:00'de açılır

5,0 · Google TimePR, Barbaros, Ahlat Sk. Varyap Meridian A Blok E2 Blok N…

TIME Public Relations (TimePR) - Creative Communications Consultancy - PR — 34746 Ataşehir'de mekan KeyfiTIME Public Relations (TimePR) - Creative Communication…

AndroMedia Reklam, Tasarım ve İletişim Ajansı — Halkla İlişkiler Ajansı, Çankaya · fotoğraf 1

AndroMedia Reklam, Tasarım ve İletişim Ajansı Kapalı · yarın 09:00'da açılır

5,0 · Google Bora Plaza Medya Center, Mustafa Kemal, 2140. Cad. No:8 , Ka…

AndroMedia Reklam, Tasarım ve İletişim Ajansı — 06510 Çankaya'da mekan KeyfiAndroMedia Reklam, Tasarım ve İletişim Ajansı, 06510 Çankaya çevresinde mekan arayan…

Bia Reklam Ajansı - İzmir Reklam Ajansı — Halkla İlişkiler Ajansı, Konak · fotoğraf 1

Bia Reklam Ajansı - İzmir Reklam Ajansı Kapalı · pazartesi günü 09:00'da açılır

5,0 · Google İsmet Kaptan Mahallesi Şair Eşref Bulvarı Karaahmetoğlu İş M…

Bia Reklam Ajansı - İzmir Reklam Ajansı — 35230 Konak'ta mekan KeyfiBia Reklam Ajansı - İzmir Reklam Ajansı, 35230 Konak çevresinde mekan arayanların uğrak nokt…

Şiir İletişim Ajansı — Halkla İlişkiler Ajansı, Konak · fotoğraf 1

Şiir İletişim Ajansı Kapalı · pazartesi günü 09:00'da açılır

5,0 · Google Alsancak, 1471. Sk. Kenet 7 İş Merkezi no: 7 kat: 3 Daire:33…

Şiir İletişim Ajansı — 35210 Konak'ta mekan KeyfiŞiir İletişim Ajansı, 35210 Konak çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzeni ve…

Olay Yeri Reklam Ajansı - İzmir Reklam Web Sosyal Medya Dijital Ajans — Halkla İlişkiler Ajansı, Karşıyaka · fotoğraf 1

Olay Yeri Reklam Ajansı - İzmir Reklam Web Sosyal Medya Dijital Ajans Kapalı · yarın 00:00'da açılır

5,0 · Google Gergül Apartmanı, Bahçelievler, 1830. Sk. No:10/B, 35000 Kar…

Olay Yeri Reklam Ajansı - İzmir Reklam Web Sosyal Medya Dijital Ajans — 1830. Sk. No:10'da mekan KeyfiOlay Yeri Reklam Ajansı - İzmir Reklam Web Sosyal Medya Di…

Halkla İlişkiler Okulu — Halkla İlişkiler Ajansı, Ataşehir · fotoğraf 1

Halkla İlişkiler Okulu Kapalı · pazartesi günü 09:00'da açılır

5,0 · Google Barbaros Mahallesi Begonya Sok, Nida Kule, Barbaros, Batı Bl…

Halkla İlişkiler Okulu — Batı Blok No:1'da mekan KeyfiHalkla İlişkiler Okulu, Batı Blok No:1 çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma…

omg! iletişim ajansı — Halkla İlişkiler Ajansı, Şişli · fotoğraf 1

omg! iletişim ajansı Kapalı · pazartesi günü 09:00'da açılır

5,0 · Google No:, Esentepe, Sağlam Fikir Sk. No:9, 34394 Şişli/İstanbul

omg! iletişim ajansı — 34394 Şişli'de mekan Keyfiomg! iletişim ajansı, 34394 Şişli çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzeni ve…

İzmir Tanıtım - Marka PR Ajansı — Halkla İlişkiler Ajansı, Bornova · fotoğraf 1

İzmir Tanıtım - Marka PR Ajansı Kapalı · yarın 00:00'da açılır

5,0 · Google Mevlana, 1730/2. Sk. No:9, 35060, A Blog, Mevlana, 35050 Bor…

İzmir Tanıtım - Marka PR Ajansı — 1730'de mekan Keyfiİzmir Tanıtım - Marka PR Ajansı, 1730 çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma d…

Promer Ajans Organizasyon, Reklam, PR ve Sosyal Medya Ajansı — Halkla İlişkiler Ajansı, Gölbaşı · fotoğraf 1

Promer Ajans Organizasyon, Reklam, PR ve Sosyal Medya Ajansı Kapalı · pazartesi günü 08:00'de açılır

4,8 · Google Kızılcaşar, Misaki Milli Cd. No:46, 06830 Gölbaşı/Ankara

Promer Ajans Organizasyon, Reklam, PR ve Sosyal Medya Ajansı — 06830 Gölbaşı'da mekan KeyfiPromer Ajans Organizasyon, Reklam, PR ve Sosyal Medya Ajansı, 06830 G…

Ness İletişim — Halkla İlişkiler Ajansı, Çankaya · fotoğraf 1

Ness İletişim

4,7 · Google Kazım Özalp, Reşit Galip Cd. No:74/2, 06700 Çankaya/Ankara

Ness İletişim — Reşit Galip Cd. No:74'da mekan KeyfiNess İletişim, Reşit Galip Cd. No:74 çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düz…

Manifesto Halkla İlişkiler İletişim Danışmanlığı Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

4,5 · Google Sinanpaşa Mahallesi Süleyman Seba Cad. No :14 D:5 Sıraevler,…

Manifesto Halkla İlişkiler İletişim Danışmanlığı — 34000 Beşiktaş'ta mekan KeyfiManifesto Halkla İlişkiler İletişim Danışmanlığı, 34000 Beşiktaş çevresinde meka…

Piar İletişim - PR Ajansı Kapalı · pazartesi günü 09:00'da açılır

4,5 · Google Caddebostan, 34728 Kadıköy/İstanbul

Piar İletişim - PR Ajansı — 34728 Kadıköy'de mekan KeyfiPiar İletişim - PR Ajansı, 34728 Kadıköy çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah ot…

Sık sorulan sorular

Yerler.tr'de kaç halkla ilişkiler ajansı işletmesi var?

Yerler.tr'de listelenen halkla ilişkiler ajansı işletmesi sayısı 16.

Halkla ilişkiler ajansı işletmelerinin ortalama puanı kaç?

Puanı bulunan 16 işletmenin ortalaması 5 üzerinden 4,9.

Yerler.tr'de en yüksek puanlı halkla ilişkiler ajansı işletmesi hangileri?

En yüksek puanlı işletmeler: Olay Yeri Reklam Ajansı - İzmir Reklam Web Sosyal Medya Dijital Ajans (5,0), Optimal Ajans | Ankara Reklam Ajansı | Sosyal Medya Yönetimi (5,0), Brandworks İletişim PR Ajansı (5,0). Sıralama en az 5 değerlendirme almış işletmeler arasından yapılmıştır.

Yerler.tr'de şu anda açık olan yer var mı?

Evet, 1 işletme şu anda açık. Açık/kapalı bilgisi Türkiye saatine göre hesaplanır ve gün içinde değişir.

Sayılar 1 Ağustos 2026 tarihli yerler.tr verisinden üretilmiştir.