Araç Muayene İstasyonları

13 işletme · ortalama 3,7 puan

13 yer bulundu · 0'i şu an açık
Kaydet
Haritada göster 13 yer
Oto Randevu l Araç Muayene Hizmetleri l Günlük/Saatlik Vale l Araç Servis Bakım Hizmeti — Araç Muayene İstasyonları, Üsküdar · fotoğraf 1

Oto Randevu l Araç Muayene Hizmetleri l Günlük/Saatlik Vale l Araç Servis Bakım Hizmeti Kapalı · yarın 00:00'da açılır

4,7 · Google Murat Reis Mah. No:273 Keskin Plaza, Murat Reis, Nuhkuyusu C…

Oto Randevu l Araç Muayene Hizmetleri l Günlük/Saatlik Vale l Araç Servis Bakım Hizmeti — 34664 Üsküdar'da mekan KeyfiOto Randevu l Araç Muayene Hizmetleri l Gü…

TÜVTÜRK Motosiklet Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Sarıyer · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Motosiklet Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

4,2 · Google Maslak, Atatürk Sanayi Sitesi 1. Kısım 45. Sk. No:40 D:1078,…

TÜVTÜRK Motosiklet Muayene İstasyonu — 34485 Sarıyer'de mekan KeyfiTÜVTÜRK Motosiklet Muayene İstasyonu, 34485 Sarıyer çevresinde mekan arayanların uğrak noktal…

TÜVTÜRK Mimar Sinan Araç Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Büyükçekmece · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Mimar Sinan Araç Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

3,7 · Google Bağımsız Bölüm Mor, Murat Çeşme, Horasan Sk. No:1 D:5, 34535…

TÜVTÜRK Mimar Sinan Araç Muayene İstasyonu — 34535 Büyükçekmece'de mekan KeyfiTÜVTÜRK Mimar Sinan Araç Muayene İstasyonu, 34535 Büyükçekmece çevresinde mekan ar…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Pendik · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

3,7 · Google Güllü Bağlar, Okul Sk. No:8, 34906 Pendik/İstanbul

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — 34906 Pendik'te mekan KeyfiTÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu, 34906 Pendik çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri.…

Aktur Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş. — Araç Muayene İstasyonları, Gaziemir · fotoğraf 1

Aktur Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş. Kapalı · pazartesi günü 08:00'de açılır

3,6 · Google Fatih, 1203/1. Sk., 35410 Gaziemir/İzmir

Aktur Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş. — 1203'de mekan KeyfiAktur Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş., 1203 çevresinde mekan arayanların uğ…

TÜVTÜRK Dudullu Araç Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Ümraniye · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Dudullu Araç Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

3,6 · Google Esenkent, Nato Yolu Cd No:261, 34776 Ümraniye/İstanbul

TÜVTÜRK Dudullu Araç Muayene İstasyonu — 34776 Ümraniye'de mekan KeyfiTÜVTÜRK Dudullu Araç Muayene İstasyonu, 34776 Ümraniye çevresinde mekan arayanların uğrak…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Arnavutköy · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

3,6 · Google Haraççı, Talebe Sk. No:14, 34752 Arnavutköy/İstanbul

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — 34752 Arnavutköy'de mekan KeyfiTÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu, 34752 Arnavutköy çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarında…

TÜVTÜRK Esenyurt Araç Muayene İstasyonu. — Araç Muayene İstasyonları, Esenyurt · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Esenyurt Araç Muayene İstasyonu. Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

3,6 · Google Zafer, Adile Naşit Blv. No:35, 34519 Esenyurt/İstanbul

TÜVTÜRK Esenyurt Araç Muayene İstasyonu. — 34519 Esenyurt'ta mekan KeyfiTÜVTÜRK Esenyurt Araç Muayene İstasyonu., 34519 Esenyurt çevresinde mekan arayanların uğ…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Çiğli · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:00'de açılır

3,6 · Google Balatçık, 1671. Sk. No: 1002, 35620 Çiğli/İzmir

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — 35620 Çiğli'de mekan KeyfiTÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu, 35620 Çiğli çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Fe…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu (İstanbul Yolu) — Araç Muayene İstasyonları, Etimesgut · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu (İstanbul Yolu) Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

3,4 · Google Şehit Osman Avcı, Malazgirt 1071. Cd. No: 23, 06793 Etimesgu…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu (İstanbul Yolu) — 06793 Etimesgut'ta mekan KeyfiTÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu (İstanbul Yolu), 06793 Etimesgut çevresinde mekan…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Bornova · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:00'de açılır

3,4 · Google Evka 3, 129/23. Sk. No: 7, 35050 Bornova/İzmir

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — 129'de mekan KeyfiTÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu, 129 çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından biri. Ferah oturma düzen…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Gaziemir · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:00'de açılır

3,4 · Google Fatih Mah. 1203. Sok. No:11, Fatih, 35410 Gaziemir/İzmir

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — 35410 Gaziemir'de mekan KeyfiTÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu, 35410 Gaziemir çevresinde mekan arayanların uğrak noktalarından bi…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — Araç Muayene İstasyonları, Yenimahalle · fotoğraf 1

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Kapalı · pazartesi günü 08:30'da açılır

3,3 · Google İvedik Mah. 1502. Cad. 99. Sok. No: 9, İvedikköy, 06378 Yeni…

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu — 06378 Yenimahalle'de mekan KeyfiTÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu, 06378 Yenimahalle çevresinde mekan arayanların uğrak noktaların…

Sık sorulan sorular

Yerler.tr'de kaç araç muayene istasyonları işletmesi var?

Yerler.tr'de listelenen araç muayene istasyonları işletmesi sayısı 13.

Araç muayene istasyonları işletmelerinin ortalama puanı kaç?

Puanı bulunan 13 işletmenin ortalaması 5 üzerinden 3,7.

Yerler.tr'de en yüksek puanlı araç muayene istasyonları işletmesi hangileri?

En yüksek puanlı işletmeler: Oto Randevu l Araç Muayene Hizmetleri l Günlük/Saatlik Vale l Araç Servis Bakım Hizmeti (4,7), TÜVTÜRK Motosiklet Muayene İstasyonu (4,2), TÜVTÜRK Mimar Sinan Araç Muayene İstasyonu (3,7). Sıralama en az 5 değerlendirme almış işletmeler arasından yapılmıştır.

Sayılar 1 Ağustos 2026 tarihli yerler.tr verisinden üretilmiştir.